Saturday, October 1, 2011

Šampanské poprosím...

Možno sa niekto v prvom momente začuduje nad obsahom tohto príspevku, ale toto rozhodne stojí za zmienku! A navyše, veď ide o šampanské, aj keď asi v trochu inej podobe.
Ide o ostatnú kolekciu výtvarníčky Lindy Vikovej (už dávnejšie spomenutej tu). Spolu s ďalšími prácami OZ Denamit ju nájdete v átriu SNG v Bratislave v rámci BLAF-u (Bratislava Art Festival). Výstava však potrvá len do 5.10. tak sa poponáhľajte! Pre viac info, alebo v prípade, že by ste také niečo chceli mať doma klikajte tu.

Champagne, please...
Maybe some of you are surprised over the content of this post, but this is definitely worth a mention! In addition, it's about champagne, although probably in a different form.
This is the newest collection of artist Linda Vikova (already mentioned here). You can find it together with other works of OZ Denamit in the atrium of the National Gallery in Bratislava, Slovakia, as associated event of BLAF (Bratislava Art Festival). However, the exhibition will last only until 5. october so hurry up! For more info, or if you would also like to have some of these great pieces at home click here.

6 comments:

 1. Úžasné! Mám moc ráda nevšední věci, originály! A tohle je pecka! Z takové láhve bych si tedy s chutí pořádně přihnula ... až do dna ;-).
  Bezvadný blog! Paráda!
  Vivi

  ReplyDelete
 2. to je prenadherne <3
  alkohol mi vela nehovori, no takuto flasu by som ako darcek neodmietla ;)
  inak mas dalsieho 'hladneho' followera, aj ked neviem, ci sem mam chodit casto, lebo po dnesnej navsteve a prezreti vsetkych postov som ostala nekontrolovatelne hladna! :D

  ReplyDelete
 3. :))) no dakujem. a prave pripravujem dalsi post, tak asi teda rychlo vypinaj pocitac ;)

  ReplyDelete